Pewnie na rower

Naszą ofertę ubezpieczeń prywatnych rozszerzyliśmy o produkt dla aktywnych: Pewnie na Rower to polisa chroniąca rowerzystę i jego pojazd.

NNW, OC, casco i ubezpieczenie bagażu – w jednej polisie zebraliśmy to, co dla cyklistów najważniejsze. Zakres ubezpieczenia można wybrać samodzielnie, określając m.in. czas trwania (na sezon lub cały rok) oraz sumy gwarancyjne. Kalkulacja składki i zakup polisy odbywają się całkowicie online – cały proces zajmuje kilka minut.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to gwarancja otrzymania pieniędzy w razie doznania uszczerbku na zdrowiu. Finansowe wsparcie pozwoli poczuć się spokojniej np. w trakcie przymusowej przerwy od pracy, pomoże także pokryć koszt artykułów medycznych czy rehabilitacji.

Druga ważna składowa Pewnie na Rower – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – działa podobnie jak w przypadku kierowców samochodów – pozwala pokryć szkody, które wyrządziliśmy na osobie lub mieniu. Zadziała np. gdy rowerzysta wjedzie w pieszego, zarysuje samochód lub spowoduje wypadek.

W opcji jest dostępne także casco – pojazd można ubezpieczyć nawet na sumę 20 tys. zł! Ochrona obejmuje zarówno uszkodzenie roweru np. podczas wypadku, jak i kradzież.

Z kolei dokupienie ubezpieczenia bagażu warto rozważyć, jeśli lubimy wypady za miasto. Namiot, śpiwory, części zamienne roweru – w razie uszkodzenia lub rabunku ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, które umożliwi odkupienie utraconego mienia.

Przykłady wyliczenia Ubezpieczenia Pewny na Rower

Zakres

Przykład 1

Przykład 2

Przykład 3

NNW

20 000 PLN

30 000 PLN

50 000 PLN

OC Rowerzysty

20 000 PLN

30 000 PLN

50 000 PLN

Casco roweru

2300 PLN

2300 PLN

2300 PLN

Wiek roweru

12 miesiecy

25 miesiecy

38 miesięcy

Bagaż

500 PLN

500 PLN

500 PLN

Zakres

Polska

Polska

Polska

Składka jednorazowo

260 PLN

267 PLN

344 PLN

Składka na 2 raty

137 PLN

140 PLN

180 PLN

Składka na 4 raty

72 PLN

74 PLN

95 PLN

Chcesz sprawdzić ubezpieczenie na swój rower ?
Wypełnij formularz, a my w szybkim czasie prześlemy Ci odpowiedź.


Formularz kalkulacji ubezpieczenia


    PLIKI DO POBRANIA

    Ogólne warunki ubezpieczenia

    Postanowienia do ubezpieczenia casco