Witamy w nowych usługach

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś moim Klientem i wiem, że jesteś też osobą, dla której ważne są bezpieczeństwo i zdrowie! Dlatego też pozwoliłam sobie przedstawić Ci nową ofertę, która pewnie Cię zainteresuje.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co się stanie, jeśli poważnie zachorujesz i będziesz musiał leczyć się u specjalisty? Koszty mogą być ogromne, zwłaszcza, jeśli będzie konieczne leczenie za granicą! W takim przypadku, tym, na czym powinieneś się skupić, jest wyłącznie Twoje zdrowie, a nie zamartwianie się o finanse, problem z logistyką wyjazdu do ośrodka medycznego czy lęk o przyszłość najbliższych…

Na szczęście wcale nie musisz się tym martwić, bo jest ubezpieczenie Global Doctors, które oferuje zabezpieczenie na wypadek:

 • nowotworu złośliwego,
 • nowotworu nieinwazyjnego lub raka in situ,
 • zabiegu operacyjnego naczyń wieńcowych,
 • zabiegu kardiochirurgicznego wymiany lub naprawy zastawki,
 • zabiegu neurochirurgicznego,
 • przeszczepu od żywego dawcy narządów,
 • przeszczepu szpiku kostnego.

Z Global Doctors skorzystać mogą osoby mieszkające na stałe w Polsce, ale chcące się leczyć u najlepszych specjalistów za granicą! Ubezpieczenie nie tylko pokryje koszty leczenia oraz zadba o logistykę wyjazdu, ale również pokryje koszty wyżywienia podczas hospitalizacji, leków na receptę (nawet tych bez zezwolenia w Polsce, a zagranicą kosztujących do 50 000 €!), opieki po hospitalizacji, przewozu ambulansem lub karetką powietrzną, oraz – co szczególnie ważne – pokryje koszty pobytu osoby towarzyszącej!

Składka ubezpieczenia wynosi 98 zł miesięcznie (1176 zł rocznie), ale sam przyznasz, że na zdrowiu nie można oszczędzać, bo jest ono bezcenne! Ponadto to, co zyskujesz z Global Doctors to nieporównywalnie więcej niż to, co musisz zainwestować.

Jakie są korzyści z wykupienia Global Doctors?

 • dostęp do 50 000 najlepszych lekarzy w 450 różnych specjalizacjach na całym świecie;
 • suma ubezpieczenia aż do 2 000 000 €;
 • kieszonkowe” 100 € przez 60 dni pobytu za granicą;
 • możliwość powrotu na kontrolę lekarską aż do 3 lat po operacji;
 • nie wydajesz ani złotówki na leczenie, które normalnie byłoby bardzo kosztowne;
 • otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa i nieocenioną pomoc w zorganizowaniu leczenia, co sprawia, że niczym nie musisz się martwić, a tylko skupić na własnym zdrowiu!

Chcesz zabezpieczyć się na przyszłość i poznać szczegóły ubezpieczenia Global Doctors?

Zapraszam na stronę: ubezpieczenia.agatabartnik.pl na mój profil Facebook lub do biura w Borne Sulinowo Al. Niepodległosci 5c/b

Ważne jest również, aby o zdrowie dbać nie tylko wtedy, kiedy już jesteśmy poważnie chorzy, ale także każdego dnia. W końcu stare przysłowie mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć!

Każdy, kto chce żyć w zdrowiu, zwłaszcza w trakcie trwającej pandemii COVID-19, musi przede wszystkim pamiętać o odporności! Świetnie w tym mogą pomóc naturalne suplementy. Takim produktem są DuoLife Dzień i Noc, zawierające mieszankę naturalnych składników, wspierających nasz organizm!

DuoLife Dzień zawiera m.in. acai, granat, rokitnik (będące silnymi antyoksydantami) czy bogaty w ponad 200 biologicznie czynnych substancji żeń-szeń. Dzięki niemu odzyskasz dobre samopoczucie i wesprzesz swoją aktywność psychomotoryczną w ciągu dnia!

Na DuoLife Noc składa się natomiast stabilizująca poziom cukru morwa biała, ostropest, który chroni żołądek i wątrobę czy bogata w witaminę C acerola i łagodząca melisa! Dzięki niemu wyciszysz się na noc i z łatwością wpadniesz w dobry, regenerujący sen!

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu na temat tych suplementów, które zostały stworzone przez polskich naukowców i lekarzy

https://www.youtube.com/watch?v=HMG-S0emOhU

Po więcej informacji zapraszam na stronę duolife.agatabartnik.pl lub do kontaktu: tel. 608 662 616, agatabartnik70@gmail.com

Uwaga! Od niedawna prowadzę też grupę – Zabezpiecz Sobie Spokój! Jeśli zdrowie i bezpieczeństwo to Twoje kluczowe wartości – serdecznie zapraszam!